Zhytomyr Askeri Enstitüsü

SP Korolov Zhytomyr Askeri Enstitüsü istihbarat, bilgi güvenliği, elektronik savaş, bilgi ve telekomünikasyon sistemleri, silahlı kuvvetleri için insansız uçak sistemlerinin kullanımı gibi mesleki bilgiler veren konusunda uzman olan kişilerin en mükemmel şekilde yetiştirilmesini sağlayan yüksek teknolojinin kullanıldığı bir üniversitedir. Zhytomyr Askeri Enstitüsü aynı zamanda diğer bakanlıklar ve bölümler ve telekomünikasyon ve radyo mühendisliği, siber güvenlik, otomasyon ve bilgisayarla tümleşik teknolojiler ve elektrik enerjisi endüstrisi alanındaki sivil uzmanlar , elektrik ve elektrik mühendisliği konusunda da eğitim vermektedir.

Ayrıca, askeri enstitü bazında uzmanların rezerv memuru programlarına ilişkin eğitimleri de yapılmaktadır. Zhytomyr Askeri Enstitüsü aracılığıyla modern eğitim için tüm fırsatlar askeri kurumun görevlileri ve öğrencilerine sağlanmaktadır.

Zhytomyr Askeri Enstitüsü hakkında; kayıt, başvuru şartları, denklik, eğitim sistemi, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; yurt dışı üniversite eğitimi konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız üniversite eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Zhytomyr Askeri Enstitüsü Bölümleri

 

Zhytomyr Askeri Enstitüsü. S.P. Koroleva (ZhVI) aşağıdaki alanlarda eğitim vermektedir:

  • Bilgi Teknolojisi ( siber güvenlik)
  • Askerlik Bilimi, Ulusal Güvenlik, Devlet Sınır Güvenliği ( Birliklerin sağlanması (kuvvetler), Silahlanma ve askeri teçhizat)
  • Otomasyon ve Aletler ( Otomasyon ve bilgisayarla bütünleşik teknolojiler)
  • Elektrik Mühendisliği (Elektrik mühendisliği, elektrik mühendisliği ve elektrik mühendisliği)
  • Elektronik ve Telekomünikasyon (Telekomünikasyon ve radyo mühendisliği)

Zhytomyr Askeri Enstitüsü Başvuru Şartları

Taban puan uygulaması ya da Zhytomyr Askeri Enstitüsü Bölümlerinde eğitim alabilmek için zorda bırakacak şartlar aramamaktadır. Bu üniversitelerde eğitim görebilmek için:

  • Lise ya da meslek okulları eğitiminiz sırasında aldığınız ve diploma notunu oluşturan ortalamaların üç ve üçün üzerinde olması gerekmektedir
  • Zhytomyr Askeri Enstitüsü taban puan uygulaması bulunmamaktadır.
  • Zhytomyr Askeri Enstitüsü için sınav sistemi uygulaması yoktur

Başvuru için istenen belgeleri teslim edip okula girişiniz onaylandıktan sonra kayıt olmanız artık teferruattan ibaret olacaktır.

WhatsApp chat