Malta İnlingua Dil Okulu

Malta İnlingua Dil Okulu

Dil eğitimi sektöründe otuz dokuz yıllık deneyime sahip olan Malta İnlingua Dil Okulu, Malta’nın önde gelen dil okullarından biridir. Inlingua uluslararası ağının bir parçasını oluşturan okulun temel değerlerine olan bağlılığı, bu okulu diğer dil okullarından ayırmaktadır.  Bilgi, İtibar, deneyim,kalite; Malta İnlingua Dil Okulu okulunun anahtarıdır. Bu nedenle her sene dünyanın dört bir yerinden gelen öğrencilerin akımına uğramaktadır.

Malta İnlingua Dil Okulu, hareketli bir sahil kasabası olan Sliema’da yer almaktadır. Okul etrafında; yürüme mesafesinde iki büyük alışveriş kompleksiyle deniz seviyesindeki giyim mağazaları ve restoranlar yer almaktadır. Kırk dört klimalı sınıf, etkileşimli beyaz tahtalar ile donatılmış konferans salonları, bir kütüphane, bir DVD odası, bir bilgisayar laboratuarı ve kendi kendine çalışma alanlarından oluşan Malta İnlingua Dil Okulu; öğrencilere bina boyunca ücretsiz Wi-Fi sunulmaktadır.

Malta İnlingua Dil Okulu hem yetişkinler hem de çocuklar için her zevke uygun çok sayıda eğitim programına sahiptir. Her iki grupta da ders çalışmak ve bireysel ders almak için bir fırsat bulunmaktadır. Çalışmalarınıza genel İngilizce kursunu okuyarak başlayabilir ve yoğun kurslara ve iş iletişimi kurslarına giderek becerilerinizi Büyük artı, bu okulun ESOL, IELTS & TOEFL sınavına hazırlık ve sınavı geçmesi için bir fırsat sağlamasıdır.
Malta İnlingua Dil Okulu; Malta’daki yetkili Cambridge Sınav Merkezlerinden biridir. Tüm inlingua eğitim kursları İsviçre’deki bilim bölümü tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

Malta İnlingua Dil Okulu Hakkında Bilgi

Malta İnlingua Dil Okulu, kırk dört ülkede toplam üç yüz kırk beş eğitim merkezi ile dünya çapında, en büyük özel dil okulu birliği olan Inlingua International’ın bir parçasıdır. Inlingua Malta, Malta’da İngilizce Öğretimi Federasyonu (FELTOM) tarafından akredite edilmiş aynı zamanda da Cambridge ESOL komisyon merkezi de buradadır.

Okul, Malta’nın başkentine sekiz km mesafede bulunan Malta’nın en şık şehri Slime’da bulunmaktadır. Inlingua’da herkes için bir şeyler bulunmaktadır. İş İngilizcesi, aile programı ya da uluslararası sınavlardan geçmek için hazırlık niteliğinde kurslar gibi aklınıza gelebilecek her program kapsamında yer almaktadır. sunulması için hazırlıklı uzmanlık kursu – okul portföyümüz çok

Malta İnlingua Dil Okulu  hakkında kafanıza takılan maliyet, paket fiyatlar, vize işlemleri, eğitim sistemi hakkında; kayıt, başvuru şartları, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; Malta Dil Okulları konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız İngilizce eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

WhatsApp chat