Malta Dil Okulları Yaz Kampı

MARMARA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI > DİL OKULLARI > MALTA > Malta Dil Okulları Yaz Kampı

Malta Dil Okulları Yaz Kampı

Sevimli ve doğal bir ada olan Malta; haklı olarak bir cennetin başlığını taşımaktadır. Kar beyazı plajları, eşsiz doğası, telaşsız yaşam ritmi  ve ada atmosferi herkesi büyüleyen bu şirin ada son zamanlarda Malta Dil Okulları Yaz Kampı ile de adından söz ettirmektedir . Malta adası tam anlamıyla aktif bir şekilde insanı yeni bilgiler edinmeye ve kendini geliştirmeye teşvik eden bir ortam sunmaktadır.

Malta Dil Okulları Yaz Kampı; öğrencileri bireysel olarak ön plana çıkararak rahat bir atmosferde en iyi şekilde İngilizce öğretmekle kalmamaktadır. Aynı zamanda öğrencilerinin akranlarıyla iletişim kurmasına, ufkunu genişletmesine, Malta’nın tarihini ve kültürünü keşfetmesini sağlar.

Malta Dil Okulları Yaz Kampının Avantajları

Yabancı dil en iyi ve e hızlı bir şekilde o dilin anadil olarak kullanıldığı ülkede öğrenilmektedir. Diğer dil okullarıyla karşılaştırıldığında Malta dil okulları avantajları oldukça fazla ve dikkat çekicidir. Yaz Kampına katılan öğrenciler; sadece doğal bir dil ortamında, kuralları ve kelimeleri öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda bir yabancı dilin tüm özelliklerini nasıl doğru kullanacaklarını da öğrenebilme imkanı bulur. Gençler ve çocuklar için Malta dil kampları önemli avantajlar sunan bir şanstır:

Malta Dil Okulları yaz kampının en belirgin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

–       Öğrencilerin aktif kelime haznesini sadece ders kitaplarındaki kelime haznesi nedeniyle değil, aynı zamanda anadili konuşmacıların çalıştığı canlı dönüşlerle ve sabit ifadelerle genişletmektedir.

–       Birkaç kişiyle iletişim kurarken bile, İngilizcenin kulak tarafından kolayca algılanmasının sağlanması

–       Günlük hayatta, İngilizcenin sadece sınıflardaki sınıf arkadaşlarıyla değil, aynı zamanda yerli halkla ve düzenlenen gezilere katılanlarla da aktif olarak uygulamasını sağlar

–       Dil engelinin aşılmasını sağlar. Doğal bir ortamda rahat bir şekilde İngilizce konuşmayı öğretir.

–       İngilizce öğretmek Malta dil okulları yaz kampının öğrencilere sunduğu tek hizmet değildir. Öğrencilerine aynı zamanda iletişim becerilerinin geliştirilmesini de hedefler. Grup ve etkileşimli öğrenme biçimleri ve kamp etkinlikleri öğrencilerin ortak bir dil bulmasına ve birbirleriyle arkadaş olmalarına yardımcı olur.

–       Malta dil okulları az kampı uluslararası faaliyet gösterdiğinden; dünyanın dört bir bucağından gelen diğer akranlarla tanışmasını sağlayarak, dünyaya ilişkin anlayışlarını daha da genişletecektir.

Malta Dil Okulları Yaz Kampı kayıt, başvuru, eğitim sistemi, konaklama, konaklama imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; yurt dışı dil eğitimi konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız

WhatsApp chat