Malta Dil Okulları Ücretleri

Malta Dil Okulları Ücretleri

Malta dil okulları ücretleri okula ve eğitim alınacak olan programa bağlı olarak değişkenlik gösterse oldukça ekonomik fiyat aralıklarında bulunmaktadır. Oldukça pratik, hızlı ve ekonomik bir şekilde İngilizce eğitimi alma imkanı sunan Malta Dil Okulları; öğrencilerine eğitim süreci boyunca farklı aktiviteler de sunmaktadır.

Her amaca ve her yaşa uygun olarak istediğiniz İngilizce eğitim programına bütçenize uygun bir maliyetle katılabilirsiniz. Malta dil okulları ücretleri konusunda; öğrencileri için farklı dönemlerde indirimler de sunmaktadır. Paket eğitim programları veya program öncesi indirimli ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.

Malta Dil Okulları ücretleri sistemi hakkında; kayıt, başvuru şartları, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; Malta Dil Okulları konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız İngilizce eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Malta Dil Okulları Eğitim Programları

Malta Dil Okulları eğitim programlarında İngilizce öğrenmeyi kolaylaştıracak ve hızlandıracak bir sürü farklı aktivite de bulunmaktadır. Bu şekilde her öğrenci; kendileri için, kendi bilgi seviyelerine en uygun olan programı seçebilir. Bunun yanında her öğrencinin özel bir eğitime ihtiyacı vardır. Örneğin, iş veya akademik İngilizce eğitimi. Malta Dil Okulları tarafından verilen İngilizce eğitim programı, her öğrencinin ihtiyacınız olan programı sağlayabilmektedir.

Malta Dil Okulları tarafından sunulan eğitim programlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Temel İngilizce Eğitim Programı
  • Yoğun İngilizce Eğitim Programı
  • İş İngilizcesi İngilizce Eğitim Programı
  • Cambridge sertifikası ve diğerleri için sınavların yanı sıra TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlanmak için düzenlenen İngilizce Eğitim Programı
  • İngilizce konuşulan ülkelerin üniversitelerine girmek için hazırlık İngilizce Eğitim Programı
  • Mini gruplarda mesleklere yönelik İngilizce Eğitim Programı

Bu eğitim programları öğrencilerin  ihtiyacına bağlı olarak birleştirilebilir. Örneğin, temel dersleri ve iş İngilizcesini birleştirebilir, bireysel dersler alabilirsiniz. Malta’da İngilizce dilinde bu tür bir eğitimin maliyeti, öğrencinin dar bir alanda belirli bir bilgiye sahip olması gerçeği ile doğrulanır.