Malta Dil Okulları Konaklama

Malta Dil Okulları Konaklama

İngilizce öğrenmek için Malta dil okullarını seçtiğiniz takdirde bütçenize uygun farklı konaklama seçenekleriniz bulunmaktadır. Malta dil okulları konaklama konusunda; öğrencilerine bünyesinde bulunan resort otellerde konaklama olanağı sunmaktadır. Genellikle paket fiyatlarına dahil edilen konaklama olanakları yanında; öğrenci talep etmesi halinde farklı seçeneklere de sahip olmaktadır.

Malta Dil Okulları konaklama seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Aile Yanında Konaklama
  • Okul tarafından sağlanılan yurt veya motellerde konaklama
  • Oteller
  • Ev Kiralama

Malta dil okulları konaklama konusunda eğer ekonomik bir arayış içerisindeyseniz; en uygun fiyat aralıkları en güvenilir şekilde aile yanında konaklamalar dır. Aile yanında konaklama tam pansiyon ve yarım pansiyon olarak iki ayrı seçenek sunmaktadır. Yarım pansiyon konaklamada oda yanında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Aile yanında konaklama dil eğitim konusunda pratik yapma olanağı da verdiğinden bilhassa küçük öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Resort ve otellerde konaklama daha rahat ve bireysel bir ortam sunduğundan daha çok tercih edilse de diğer seçeneğe göre biraz daha masraflıdır. Bunun yanında tercih ettiğiniz dil okuluna oldukça yakın öğrenci yurtları da bulunmaktadır. Güvenlikli olan bu yurtlarda yemek sizin tarafınızdan yapılır. Her yurdun ortak kullanımlı bir mutfağı bulunmaktadır. Odalarda banyo ve İnternet erişimi de mevcuttur.

Malta Dil Okulları Kayıt ve Başvuru

Malta dil okulları kayıt ve başvuru için zorlayıcı prosedürlere sahip değildir. Öğrenci eğitim almak istediği dil ve amacına yönelik bir eğitim programına başvurarak kayıt olabilir. Derslerin haftada altı gün verilmektedir. Eğitim sınıfları maksimum on beş kişiliktir. Öğrenci gerek ders içinde gerekse ders dışındaki saatlerde aktif bir şekilde pratik yapma olanağı da bulmaktadır.

Malta Dil Okulları konaklama, eğitim sistemi; kayıt, başvuru şartları, pakt fiyatları, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; Malta Dil Okulları konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız İngilizce eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

WhatsApp chat