Malta Chamber College Dil Okulu

MARMARA YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI > DİL OKULLARI > MALTA > Malta Chamber College Dil Okulu

Malta Chamber College Dil Okulu

Malta Chamber College Dil Okulu; Sliema’dan çok uzakta olmayan küçük ve şirin Gzira kasabasında, 2015 yılında kurulmuştur. Sliema, Malta adasının ünlü bir ticaret, eğlence ve turizm merkezidir; Bu aktiviteler öğrencilere dersler dışında hem aktif pratik yapma olanağı verirken hem de  gezi ve eğlence için geniş fırsatlar sunmaktadır.

Malta Chamber College Dil Okulu, konusunda uzman eğitim görevlileriyle; modern eğitim yöntemlerini, en son teknolojiyi ve donanımı aktif olarak uygulamaktadır. Burada, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere etkili ve dengeli bir kombinasyon programları sunulur. Kapsamındaki çok çeşitli kurslardan, her öğrencinin kendisi için uygun seçeneği seçmesi mümkün olacaktır.

Malta Chamber College Dil Okulu; Malta Adasında, Akdeniz’in merkezinde, İtalya kıyılarının doksan beş kilometre güneyinde yer almaktadır. Son zamanlarda Malta, İngilizce öğrenmek için Avrupa’nın en popüler ülkelerinden biri olarak ün kazanmıştır. Yerli konuşmacılarla iletişim, sıcak bir Akdeniz iklimi, güneş ve tüm yıl boyunca açık mavi gökyüzü Malta’yı dünyanın her yerinden gelen yabancı öğrenciler için çok çekici kılmaktadır.

Malta Chamber College Dil Okulu Aktiviteleri

Ders saatleri dışında kalan zamanda öğrencilerin sahilde rahatlama ya da sayısız turistik yeri ziyaret etme olanakları bulunmaktadır. Malta adası sadece güneşi ve denizi ile değil, aynı zamanda tarihi güzellikleriyle de ilgi çekmektedir. Eğitim sürecinde okul tarafından düzenlenen aktivitelere de katılma imkanı bulunmaktadır.

  • Yeni gelen öğrenciler için bir akşam eğlencesi
  • Bir film gecesi
  • Oyun gecesi
  • Dalma
  • Malta’nın başlıca tarihi mekanlarına düzenlenen geziler
  • Uluslararası bir buluşma gecesi
  • Farklı gruplardan öğrencilerle müzik altında sosyalleşme olanağı
  • Gozo ve Comino adalarında geziler
  • Sporseverler için okul, beş yıldızlı bir otelde spor salonunu indirimli kullanım

Malta Chamber College Dil Okulu hakkında kafanıza takılan maliyet, paket fiyatlar, vize işlemleri, eğitim sistemi hakkında; kayıt, başvuru şartları, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; Malta Dil Okulları konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız İngilizce eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

WhatsApp chat