Makedonya üniversitelerinden bir yetki daha


 
Her gün başarılarımıza bir yenisi daha eklenmektedir. Makedonya’da eğitim veren Güneydoğu Avrupa Üniversitesi de firmamız Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile çalışmayı tercih etti. Güneydoğu Avrupa Üniversitesi Türkiye'den öğrenci alımı için firmamız ile iş ortaklık sözleşmesi imzalamıştır.

Son yıllarda Makedonya'da eğitim adına yaptığımız devrim niteliğindeki başarılardan dolayı  Makedonya üniversiteleri tarafından en çok tercih edilen yurtdışı eğitim bir eğitim firması olmaya devam ediyoruz. Makedonya'da  çalışan profesyonel kadromuz ile ülke genelinde eğitim gören tüm Türk öğrencilerimize yardım etmeyi bir görev biliyoruz. 

Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Türkiye'de Güneydoğu Avrupa Üniversitesini temsil eden Tek firma olma özelliğini taşımaktan gurur duyarız. 
 
Güney Doğu Avrupa Üniversitesi Makedonya’nın Kalkandelen şehrinde 2001 yılında kurulan bir özel üniversite olma özelliğini taşımaktadır.. Gerek Makedonya’da eğitim veren kurumlar arasında, gerekse Avrupa üniversiteleri arasında kurulduğundan itibaren kısa bir sürede saygın bir konuma ulaşmıştır.  
 
Gelişmiş imkanlara ve olanaklara sahip  olan ,kampus içerisinde bulunan modern yurtları, dünyanın çeşitli ülkelerinden öğretim üyeleri ve öğrencileri ile Avrupa Birliği Bologna süreci normlarına uygun bir şekilde eğitim vermektedirler.

Makedonya’da okumak, Makedonya’da üniversite eğitimi almak Güneydoğu Avrupa Üniversitesi ile bir fırsattır.
 

GÜNEYDOĞU AVRUPA ÜNİVERSİTESİ 
 

İşletme ve Yönetim  ( İngilizce ) 2000 €
İngiliz dili Edebiyatı  ( İngilizce ) 1300 €
İş ve Ekonomi  ( İngilizce ) 1800 €
Bilgisayar Mühendisliği  ( İngilizce ) 1800 €
Avrupa Birliği  ( İngilizce ) 1300 €
Liderlik Bölümü  ( İngilizce ) 2000 €
Kamu Yönetimi   ( Makedonca  ) 1300 €
Politika Bilimleri   ( Makedonca  ) 1300 €
Bilgisayar Sistemleri  ( Makedonca  ) 1800 €
İşletme Bilişimi  ( Makedonca  ) 2000 €
Medya Bilimi   ( Makedonca  ) 2000 €
Uluslararası İlişkiler   ( Makedonca  ) 1300 €
Hukuk   ( Makedonca  ) 1300 €