Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko

Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko 20 Ocak 1661 senesinde kurulmuştur. Okul ilk olarak Lviv Jan Casimir Üniversitesi olarak adlandırılmıştır. Doğu Avrupa’da bulunan en eski üniversitelerden biri olan Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko; Avrupa standartlarına uygun olarak modern ve çağdaş bir eğitim programı uygulamaktadır.

Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko bünyesinde yüz on iki bölüm, on dokuz fakülte ve üç kolej bulunmaktadır. Üniversite aynı zamanda Ukrayna anıtlarının kayıt defterine dahil edilmiştir. Bünyesinde eğitim almak amacıyla yurt dışından gelen öğrencilerı için oldukça makul fiyat aralıklarında öğrenci yurt olanakları mevcuttur.

Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko hakkında; kayıt, başvuru şartları, denklik, eğitim sistemi, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; yurt dışı üniversite eğitimi konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız üniversite eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko Avantajları

Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko bölümlerinde eğitim gören öğrencilerine okul tarafından bir takım avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlara şu örnekleri verebiliriz:

  • Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko yurt dışı üniversite eğitimi konusunda lider nitelikte bir okul olduğu için oldukça popülerdir.
  • Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko aracılığı ile arzu ettiğiniz her bölüm üzerinde eğitim yapma imkanı bulabilirsiniz.
  • Teknolojik gelişmeleri yakından kullanarak anında uygulamaya geçirmektedir.
  • Dersler teorik bilgiler yanında uygulama ağırlıklı olarak da verilmektedir.
  • Kaliteli ve çağdaş bir eğitim programı uygulanmaktadır.
  • Lviv Ulusal Üniversitesi Ivana Franko kaliteli ve konusunda uzman eğitim görevlileri tarafından öğrencilerine en mükemmel eğitim şartlarını sunmaktadır.
  • Öğrencilerine yeni ufuklar ve sağlam kariyer verebilmek için oldukça hesaplı bir bütçe sunmaktadır.
  • Ukrayna; yaşayış tarzı ve kültürel yapısı ile ülkemize benzediğinden, bu ülkede alacağınız eğitim sırasında kendinizi çok fazla yabancı hissetmeyeceksiniz
  • Hesaplı ve ekonomik bir konaklama olanağına sahip olacaksınız.
  • Gerek eğitim sırasında gerekse staj ve eğitim sonrasında; öğrencilerinin iş bulmalarına yardımcı olabilmek adına kariyer geliştirme merkezleri kurulmuştur.
WhatsApp chat