LaL Malta Dil Okulu

LaL Malta Dil Okulu

Sliema kentinde yer alan; LaL Malta Dil Okulu, bugün İngiltere, Avrupa, ABD, Kanada ve Afrika’da şubeleri bulunan büyük bir uluslararası dil merkezleri ağına bağlı bir eğitim kurumudur. Malta adasının en popüler merkezlerinden birinde bulunan okulun çevresinde sayısız restoran, mağaza, kafe ve eğlence merkezleri, süpermarket, postane, banka, eczane, otobüs durağı ve taksi durağı bulunmaktadır.

Modern bir eğitim merkezi olan LaL Malta Dil Okulu  kapsamında bulunan sınıflar iyi bir donanıma sahip olmasının yanında her sınıfta klima sistemi bulunmaktadır. Okulun bir kütüphanesi, kitabevi, İnternet kafesi, ortak kullanım alanlarında Wi-Fi, kafeleri ve atıştırmalık ve içeceklerin alınabileceği otomatları bulunmaktadır. Öğrenciler için rahat bir oturma odası da mevcuttur.

Bir zamanlar sıradan bir balıkçı köyü olan Sliema şehri, günümüzde Malta’nın en popüler turistik şehirlerinden biri olmaktadır. Oteller, modern mağazalar ve çeşitli eğlencelerle doludur. LaL Malta Dil Okulu; Malta’da eğitim görmek, yalnızca İngilizce becerilerini geliştirmek istemeyen, aynı zamanda misafirperver ve dost Malta adasında dinlenerek de iyi vakit geçiren öğrenciler için idealdir.

Sosyal Aktiviteler

LaL Malta Dil Okulu, çok çeşitli ilginç ve eğlenceli etkinliklerinin yanı sıra spor oyunları ve geziler de düzenlemektedir. Sık sık başkent Valletta, Mdina antik kenti, güzel Mavi Grotto ve komşu Gozo adası gibi ilginç yerlere geziler düzenlenir. Öğrenciler mimari, tapınaklar ve kiliselerin sayısız anıtını incelemeye fırsat bulur.

Aktif rekreasyon sevenler için, okul dalış turları ve su sporları düzenlemektedir. Geceye yaklaştıkça, öğrenciler okul partilerine katılır, şehir etrafında yürürler ve yerel restoranlarda Akdeniz mutfağının tadını çıkarırlar. Ek bir ücret karşılığında, okul kursları düzenler:

  • Dalış – 4 veya 5 gün
  • Denizcilik – Power Boat License (Seviye 2 ve Seviye 2 Ticari), Gün Kaptanı Lisansı, Gün Kaptanı Lisansı (Ticari).

LaL Malta Dil Okulu  hakkında kafanıza takılan maliyet, paket fiyatlar, vize işlemleri, eğitim sistemi hakkında; kayıt, başvuru şartları, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; Malta Dil Okulları konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız İngilizce eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.