Harkov Ulusal İçişleri Üniversitesi

Harkov Ulusal İçişleri Üniversitesi eğitim kadrusunda; elli profesör ve bilim doktoru, dört yüzün üzerinde doçent ve eğitim uzmanı ve devlet düzenine yönelik diğer kurum ve kuruluşların tüm pratik alt bölümleri ve kendi kendini destekleme amaçlı kurumlar için yüksek dereceli uzmanlar hazırlayan bilim adayları bulunmaktadır.  Harkov Ulusal İçişleri Üniversitesi eğitim programlarında; uzmanlık alanında yardımcı ve doktora çalışmalarında bilimsel ve pedagojik personel yetiştirme sistemi bulunmaktadır.

Harkov Ulusal İçişleri Üniversitesi eğitim programları;

 • Ön Lisans eğitim Programı
 • Lisans eğitim Programı
 • Yüksek Lisans Eğitim Programı
 • Master Eğitim Programı

Harkov Ulusal İçişleri Üniversitesi tarafından gerek yurt içinden gerekse yurt dışından katılım sağlayan öğrencilere klasik tam zamanlı sistemle verildiği gibi açık olarak uzaktan yazışmalarla da verilebilmektedir. Bünyesinde eğitim görmekte olan öğrencilere eğitim süreci boyunca; en kaliteli ve en mükemmel eğitim verilmektedir.

Harkov Ulusal İçişleri Üniversitesi Eğitim Sistemi

Üniversite yurt içinden ve yurt dışından katılım sağlayan öğrencilerine hem Avrupa standartlarına kaliteli ve çağdaş bir eğitim vermekte hem de eğitim süreci boyunca öğrencilerinin spor, kültürel ve sanatsal aktivitelerle kaynaşmasını ve sosyalleşmesini sağlamaktadır. Eğitim sırasında düzenlenen turnuvalar, konferanslar, kongrelerle öğrenciler daha eğitim alırken kendi mesleklerinde namı duyulmuş birçok insanla tanışma ve ilişkiler kurma olanağı da bulmaktadır.
Harkov Ulusal İçişleri Üniversitesi bölümlerinde verilen eğitimlerin kapsamlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Soruşturma ve soruşturmanın alt bölümleri için UNI eğitim uzmanları;
 • UNI ceza polis uzmanlarının eğitimi;
 • UNI kamu güvenliği polis uzmanlarını eğitiyor;
 • UNI psikolojisi, yönetimi, sosyal ve bilgi
  teknolojileri;
 • OVS çalışanlarının UNI yazışmaları ve uzaktan öğrenmeleri;
 • UNI hukuku, ekonomi ve sosyoloji.

Harkov Ulusal İçişleri Üniversitesi hakkında; kayıt, başvuru şartları, denklik, eğitim sistemi, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; yurt dışı üniversite eğitimi konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız üniversite eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

WhatsApp chat