Eec Malta Dil Okulu

Eec Malta Dil Okulu

Eec Malta Dil Okulu 1991 yılında açılmıştır.. Bugün Malta’da, ISO 9001 kalite belgesini alan tek eğitim kurumudur. Malta Eğitim Bakanlığı tarafından resmi olarak tanınmakta olan okulun aynı zamanda FELTOM’a üyeliği bulunmaktadır.

Küçük ve sevimli Malta, İngilizce öğrenmek isteyenler için en uygun yerlerden biridır. Samimi ve sıcakkanlı halkı kendinizi evinizde hissetmenize yardımcı olacaktır. Eec Malta Dil Okulu, küçük bir körfezin etrafına kurulmuş ve Malta’da çeşitli İngilizce kursları bulunan gelişmiş bir turizm merkezi olan St. JULIAN`S da yer almaktadır.

Eec Malta Dil Okulu genel İngilizce seviyesinin geliştirmesine yardımcı olur. Eğitim programları aynı zamanda İngilizceyi en iyi şekilde anlamak, teorik temel ve İngilizceyi günlük yaşamda başarıyla kullanılmasına yardımcı olacak birçok pratik alıştırma sunmaktadır. Okul, temel dil becerilerini (sözlü ve yazılı konuşma, okuma ve dinleme anlama) etkili bir şekilde öğreten, aynı zamanda telaffuzu geliştirmeye, ortak cümleleri ve deyimleri anlamayı ve hatırlamaya ve kelime bilgisini genişletmeye yardımcı olan kendi öğretim yöntemini kullanmaktadır.

Eec Malta Dil Okulu paket fiyatları, eğitim sistemi, kayıt, başvuru şartları, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; Malta Dil Okulları konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız İngilizce eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Sosyal Aktiviteler

İngilizce derslerinden sonra her gün, öğrencilere çeşitli sporlar, yaratıcı aktiviteler, çeşitli oyunlar ve diskolar da dahil olmak üzere gündüz ve akşam aktiviteleri seçeneği sunulmaktadır. Etkinlikler sırasında öğrenciler birbirlerini daha iyi tanıyabilecek, derslerinden bir mola verebilecek ve resmi olmayan bir ortamda İngilizce pratiği yapabilecekler. Hafta sonları şehirler, müzeler ve Malta’nın güzel doğal yerleri çevresinde heyecan verici geziler düzenlenmektedir. Faaliyetler temel olarak standart programa dahil edilir, ancak bazıları küçük bir ödeme gerektirir.

Eec Malta Dil Okulu aktivitelerine şu örnekleri verebiliriz:

  • Golden Bay’deki plajında deiz ve kumsaldan yararlanma
  • Gozo adasına turlar
  • Blue Grotto’da eşsiz mağaralara turlar
  • Üç Şehrin tarihi sarayları, kiliseleri, burçları ve kalelerine düzenlenen turlar
  • Megalitik Tapınaklar gezisi