Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi

Ukrayna’da, Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi aracılığıyla IAPM – BT alanında kaliteli ve iyi bir eğitim alma şansına sahipsiniz. Eğitim sırasında edinilen bilgi ve beceriler, Ukrayna ve dünyadaki lider BT şirketlerinde kilit pozisyonlarda bulunmak isteyen genç profesyoneller için daha fazla kariyer gelişimi konusunda eşsiz bir basamak olmaktadır.

Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi aracılığıyla üniversite eğitimi alan öğrenciler; Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi aracılığıyla alınan eğitim süreçleri boyunca daha ilk sınıflardan başlayarak büyük laboratuvarlarda eğitim görürler. Üniversiteden mezun oldukları zaman da her öğrencinin portföylerinde büyük ölçekli projeler bulunmaktadır. Ukrayna Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi mezunları kariyer hayatlarına diğer meslektaşlarından birkaç basamak önce başlamış olacaklardır.

Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi tarafından verilen eğitim tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan formlarda gerçekleştirilmektedir. Bu da her statüde, her maddi güce sahip öğrencinin eğitim almasına izin vermektedir. Alınacak eğitim sırasında çalışma olanağı da mevcut olmaktadır.  Yurt dışından gelen yabancı öğrenciler cazip fiyat aralıklarında öğrenci yurtları olanakları da sunmaktadır. Eğitim sırasında dünyanın dört bir yanından gelen diğer meslektaşlarınızla tanışıp, sıkı dostluklar kurma imkanınız da bulunuyor.

Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi Eğitim Programı

Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi bünyesinde eğitim alan öğrencilere bilgisayar alanında istedikleri bölümlerde eğitim alma olanağı tanımaktadır. Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi kapsamındaki bölümleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Lisans Programı
– Yazılım Mühendisliği
– Uygulamalı Programlama (Microsoft ile entegre)
– Web programlama: web sitesi geliştirme (Cisco ve Autodesk ile entegre)
– Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Teknolojisi
– Bilgisayar Sistemleri Analisti
– Ağ Teknolojileri ve Sistem Yönetimi (tümleşik Cisco programları ve Microsoft) ile
İş bilişim –
– Güvenli transferi ve Cisco programları ve Microsoft) ile entegre veri (depolama
– Blokcheyn ve uygulama yazılımları
– Bulut tehnogy ve işler İnternet

Yüksek Lisans Programı
– Blockchain ve uygulama yazılımı
– Ağ teknolojileri ve sistem yönetimi (Cisco ve Microsoft programlarıyla
tümleşik ) – Uygulama programlaması (Microsoft programlarıyla tümleşik)
– Web programlama: web sitesi geliştirme (Microsoft ve Autodesc programlarıyla tümleşik)

Bilgisayar Bilişim Teknolojileri Fakültesi hakkında; kayıt, başvuru şartları, denklik, eğitim sistemi, konaklama, yurt imkanları ve sunulan avantajlar gibi akla gelebilecek her konuda en güncel bilgiyi almak için Marmara Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Marmara Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı; yurt dışı üniversite eğitimi konusunda ülkemizde yetkili temsilci olarak görev yapmakta olup; yurt dışında alacağınız üniversite eğitimi süresince yanınızda danışman olarak hizmet vermeye devam edecektir.

WhatsApp chat